• Özyeğin Üniversitesi Kavar Gezisi / 21-23 Nisan 2018

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Özyeğin Üniversitesi Toplumsal Çatı Kulübü öğrencileri, Psikoloji Bölümü öğrencileri, Psikoloji Bölüm Başkanı, Öğrenci İşleri Dekanı, İdari İşler Yöneticisi ve Vakıf çalışanları ile birlikte Tatvan-Kavar Havzası’na bir gezi düzenlediler. 

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


  • Özyeğin Üniversitesi Kavar Gezisi / 22-24 Nisan 2017

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Özyeğin Üniversitesi tarafından Kavar Havzası’na düzenlenen geziye; Duyarlı ÖzÜ, Psikoloji Bölümü öğrencileri, akademisyenler, İdari İşler Yöneticisi ve Vakıf çalışanları katıldılar.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


  • Kavar Kooperatifi Satış Reyonu Hizmete Açıldı / 2016

Kavar Havzası Kırsal Kalkınma Projesi kapsamında yer alan köylerde üretilen ürünlerin pazarlanması amacıyla, 2016 yılında satış reyonumuz açıldı. sunuyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


  • 4. Kavar Festivali Kutlandı / 21 Eylül 2013

21 Eylül 2013’te düzenlenen 4. Geleneksel Kavar Festivali bu yıl özellikle kamunun katılım düzeyiyle öne çıktı. Birer konuşma da yapan Bitlis Tarım İl Müdürü ve Tatvan Kaymakamı festivale katılan idarecilerdi.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


  • Kavar Kooperatifi Ankara’da düzenlenen Bitlis Günleri’ndeydi / 3-7 Nisan 2013

Ankara’da 3-7 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenen ve onbinlerce insanın ziyaret ettiği “Bitlis Günleri” etkinliğinde Kavar Kooperatifi, Tatvan Kaymakamlığı sponsorluğunda bir stand açtı.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız